Yaşamınızı
Güzelleştiriyoruz.

Decovita Seramik olarak 2015 yılında kurduğumuz fabrikamızla, kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimize sunmak için yola çıktık.


Üstün tasarım ve kalite anlayışımızla, gelenekselliği ve modernliği harmanlayarak, 2.500’ün üzerinde farklı desenimizle hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyoruz.


En son teknolojiyle yüksek standartlarda ürettiğimiz ürünlerimizi, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkede, Decovita kalitesi ve uzmanlığıyla sunuyoruz.


Fabrikamızdan çıkan Full Lappato, Silver Stone, HDR Stone, HDR Wood ve Türkiye’de ilk ve tek Decovita fabrikasında üretilen Sugar Effect yüzeylerimizle evlere şıklık katıyoruz. Bu yüzeyleri Doğal Taş, Ahşap, Beton, Mermer ve Tekstil dokularıyla süslüyoruz.


Farklı kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak 3 farklı kalınlıkta (1 cm, 2 cm ve 3 cm) sırlı porselenler üretiyoruz.


Özel sır teknolojimizle seramiklerimizi çizilmeye, çamaşır suyu gibi kimyasallara karşı koruyor ve doğal taş hissi vererek, onları üç boyutlu hale getiriyoruz. Bu doğallığı korumak için de piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığını, yüksek kalibrasyon standartlarımız sayesinde bir milimetreye kadar indirebiliyoruz.


Decovita, Etra Holding grup şirketlerindendir.

Decovita Seramik ürünleri kalite açısından değerlendirildiğinde, üç özelliği ile ön plana çıkmaktadır:

Baskı - Renk Kalitesi:
Kullanılan özel sır teknolojisi ile seramikler, doğal taş hissi vermektedir. Bu teknoloji aynı zamanda, ürüne üç boyutlu olma özelliği katmaktadır. Yapılan laboratuvar çalışmalarında geliştirilen özel sırlama sayesinde parlak ürünlerde yüzde 95 derecelik parlaklığa çıkıldığı belgelenmiştir.

Kusursuz Kalibrasyon (Ölçü):
Çok yüksek derecelerde fırınlanan seramikler, bu aşamada eğilme, küçülme gibi deformasyonlara uğrayabilmektedir. Piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığı, Decovita ürünlerinde bir milimetreye kadar indirilmiştir. Derz aralığında minimum ölçüyü yakalayan Decovita, seramiklerde geniş derz aralığı nedeniyle doğal görüntünün kaybedilmesi durumunun önüne geçmiştir.

Dayanım:
Decovita Seramik ürünleri, çizilme ve çamaşır suyu gibi kimyasallara dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü renklerini ve dokusunu korur. Yapılan laboratuvar çalışmalarında ürünlerimiz, ürün sertliği en yüksek dayanım seviyelerinden biri olan 7 Mohs olarak belgelenmiştir.

E-Bülten

Yeniliklerden haberdar olmak ve özel kampanyalarımızdan yararlanmak için E-Bülten'imize kayıt olun.