Yaşamınızı
Güzelleştiriyoruz.

2015 yılında Decovita Seramik olarak kaliteli ve çok çeşitli ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlara sunmak için yola çıktık.

Bu yolda felsefemiz; hayatın içinde var olan yaşama sevincini, kişiye özel zarif, modern ve etkileyici tasarımlarla beslemek oldu. Bugün 76 ülkeden çıkarılan doğal taşlardan esinlenerek oluşturduğumuz 2.500’ün üzerinde farklı desenimizin her bir köşesinin altında bu felsefe yatıyor.

Üstün tasarım ve kalite anlayışımızla, bir bütünün ayrılmaz parçaları olan gelenekselliği ve modernliği optimum seviyede harmanlayarak önce işimizi sonra da hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyoruz. Seramik sektöründeki en son teknoloji ve en yüksek standartlarda üretilen ürünlerimizi, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya başta olmak üzere 70’in üzerinde ülkede, Decovita Seramik kalitesini ve uzmanlığını sunuyoruz.

Fabrikamızdan çıkan Full Lappato, Silver Stone, HDR Stone, HDR Wood ve Türkiye’de ilk ve tek bizim tarafımızdan üretilen Sugar Effect yüzeylerimizle evlere şıklık katıyoruz. Bu yüzeyleri Doğal Taş, Ahşap, Beton, Mermer ve Tekstil dokularıyla süslüyoruz.

Farklı kullanım ihtiyaçlarını göz önüne alarak 3 farklı kalınlıkta (1 cm, 2 cm ve 3 cm) sırlı porselenler üretiyoruz.

Özel sır teknolojimizle seramiklerimizi çizilmeye, çamaşır suyu gibi kimyasallara karşı koruyor ve doğal taş hissi vererek, onları üç boyutlu hale getiriyoruz. Bu doğallığı korumak için de piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığını, yüksek kalibrasyon standartlarımız sayesinde bir milimetreye kadar indirebiliyoruz.

Decovita, Etra Holding grup şirketlerindendir.

Decovita Seramik ürünleri kalite açısından değerlendirildiğinde, üç özelliği ile ön plana çıkmaktadır:

Baskı - Renk Kalitesi:
Kullanılan özel sır teknolojisi ile seramikler, doğal taş hissi vermektedir. Bu teknoloji aynı zamanda, ürüne üç boyutlu olma özelliği katmaktadır. Yapılan laboratuvar çalışmalarında geliştirilen özel sırlama sayesinde parlak ürünlerde yüzde 95 derecelik parlaklığa çıkıldığı belgelenmiştir.

Kusursuz Kalibrasyon (Ölçü):
Çok yüksek derecelerde fırınlanan seramikler, bu aşamada eğilme, küçülme gibi deformasyonlara uğrayabilmektedir. Decovita Seramik’te ise, böyle bir durum söz konusu değildir. Örneğin; 60o mm x 600 mm boyutundaki bir seramik karo, yarım milimetre dahisapma olmadan aynı ölçülerle üretilmektedir. Bu özellikle, piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığı, bir milimetreye kadar indirilmiştir. Derz aralığında minimum ölçüyü yakalayan Decovita, seramiklerde geniş derz aralığı nedeniyle doğal görüntünün kaybedilmesi durumunun önüne geçmiştir.

Dayanım:
Decovita Seramik ürünleri, çizilme ve çamaşır suyu gibi kimyasallara dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü renklerini ve dokusunu korur. Yapılan laboratuvar çalışmalarında ürün sertliği en yüksek dayanım seviyelerinden biri olan 7 Mohs olarak belgelenmiştir.

E-Bülten

Yeniliklerden haberdar olmak ve özel kampanyalarımızdan yararlanmak için E-Bülten'imize kayıt olun.